Slide

ReproMedica, s. r. o.

Búdkova 26
811 04 Bratislava
Slovenská republika

OBJEDNAJTE SA

02/209 216 90
0903 99 26 26
info@repromedica.sk
www.repromedica.sk

Volať je možné každý pracovný deň od 7.30 hod. do 16.00 hod., nonstop telefónne číslo 0903 99 26 26.

KONZULTÁCIE POSKYTUJE V SLOVENSKOM, ANGLICKOM, MAĎARSKOM A TALIANSKOM JAZYKU.

O klinike:

Klinika s najmodernejším technologickým vybavením a vysoko kvalifikovaným personálom lekárov, embryológov a laborantov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami vo svojom odbore. Ako jediná klinika na Slovensku sa úzko špecializuje na darcovský program oocytov. Vďaka databáze darkýň vedia klientke vybrať najvhodnejšiu darkyňu takmer okamžite. Na klinike sa nečaká v poradovníkoch. Liečba sa začína okamžite, bez akejkoľvek čakacej lehoty.

V neposlednom rade ponúka príjemné, pokojné a diskrétne prostredie, v ktorom sa klinika nachádza. Prednosťou je promptná a empatická reakcia a poskytovanie komplexných informácií o liečbe, ktoré určite oceníte rovnako kladne ako doterajší pacienti.

  • základné gynekologické vyšetrenie
  • ultrazvukové (UZV) vyšetrenie malej panvy
  • vyšetrenie hladiny hormónov (krvné testy) – hormonálny profil
  • mikrobiologické vyšetrenie pošvy a krčka maternice (chlamýdie, ureoplazmy,  mikoplazmy)
  • pohlavne prenosné ochorenia
  • posúdenie stavu vnútorných pohlavných orgánov – vajíčkovodov, vaječníkov, maternice, príp. odstránenie zrastov, ložísk endometriózy a pod. (ultrazvukové vyšetrenie – HyFoSy alebo laparoskopia – LSK )
  • imulogické vyšetrenie (protilátky proti spermiám, štruktúram placenty a vaječníka)
  • fragmentácia DNA spermií
  • MESA/TESE
  • IUI, IVF, ICSI, PICSI, in vitro maturácia oocytov, monitoring embryí, kultivácia embryí, ET, KET, asistovaný zonálny hatching, embryoglue, PGS/PGD, Social freezing

Klinika sa špecializuje na darcovské programy oocytov a embryí – disponuje rozsiahlou databázou darkýň, takže pacienti na liečbu darovanými oocytmi nečakajú v poradovníkoch, ale liečbu môžu podstupovať ihneď.

Ako jediná klinika na Slovensku zaviedla štandardizovanú analýzu spermií, ktorú vykonáva v súlade s WHO (2010) pomocou PC analyzátora „MedeaLab CASA“.

Výhody daného systému sú objektivizácia hodnotenia SPG (koncentrácie, pohyblivosti a morfológie spermií), vygenerovanie výsledku SPG behom niekoľkých sekúnd, nahrávanie a uloženie každého výsledku SPG na prípadnú reanalýzu vzorky, resp. jej porovnanie s ďalším vyšetrením.

MUDr. Marek Drábek
gynekológ

MUDr. Peter Feldmár
gynekológ

Ing. Iveta Konyčková
embryologička

Kompletný personál nájdete na webovej stránke kliniky

Platby sa realizujú formou zálohy v hotovosti v deň začatia liečby na recepcii Kliniky reprodukčnej medicíne ReproMedica, s. r. o., alebo prevodom na účet.